Stiklo paketo gamyba skubos tvarka – per 12 valandų

Jeigu Jums reikalingas stiklo paketų keitimas skubos tvarka, esame pasiruošę Jums padėti: susigrąžinkite savo namų, įmonės ar kitų patalpų saugumą ir jaukumą vos per vieną darbo dieną!

Įvairių tipų stiklo paketai

Gavę užsakymą, per vieną darbo dieną pagaminsime kelių tipų stiklo paketus:

 • Standartinius stiklo paketus su skaidriu stiklu ir dengtu selektyvine danga stiklu (4 mm ir 6 mm storio stiklai).
 • Padidinto saugumo stiklo paketus su laminuotu skaidriu stiklu bei dengtu selektyvine danga stiklu (stiklai 6 mm storio).
 • Dėl kitų stiklo paketų gamybos skubos tvarka (Pvz.: šilumą saugančius, paketus su saulės kontrolės danga ir kitus stiklo paketus) teiraukitės individualiai.  Susisekite ir pasiūlysime geriausią sprendimą Jūsų konkrečiai situacijai.

Gamybos metu garantuojama kokybė

Daugelis pirkėjų domisi, ar skubi stiklo paketų gamyba savo specifika skiriasi nuo įprastos. Gamybos specifika išlieka tokia pat, stiklo paketų kokybė nenukenčia, kadangi gamybos procesas yra lygiai toks pat, kaip jį atliekant standartine tvarka, tačiau prioretizuojame Jūsų užsakymą. Stiklo paketą ar paketus pagaminame vos per 12 valandų.

Gamybos procesą atidžiai prižiūrime ir garantuojame, kad stiklo paketai atitiktų visas eksploatacines savybes ir būtų tinkami naudojimui jiems skirtoje patalpoje. 

Darbų kainos

Skubių stiklo paketų gamybai taikomas dvigubas mokestis, lyginant su įprasta tvarka gaminamais stiklo paketais. Galutinė kaina taip pat priklauso nuo tokių veiksnių, kaip stiklo paketo dydis, svoris, rėmelio storis, naudojamo stiklo storis ir pan.

Tikslią kainą Jūsų atveju nurodysime konsultacijos metu. Kad konsultacijos procesas būtų kuo sklandesnis, nurodykite svarbiausią informaciją:

 • Jums reikalingų stiklo paketų išmatavimus (mm);
 • Reikiamų stiklų rūšis (skaidrus stiklas / dengtas selektyvine danga);
 • Stiklų storius ( 4mm / 6 mm);
 • Bendrus stiklo paketų storius;
 • Kokios rūšies rėmelio tarp stiklų pageidaujate (aliuminis / termo);
 • Rėmelio spalvą (aliuminio / pilka / juoda / balta).

Kodėl skubią stiklo paketų gamybą verta patikėti mums?

 • Laikomės griežtų kokybės standartų. Stiklo paketai, net ir gaminami skubos tvarka, atitinka visus stiklo paketams keliamus reikalavimus ir eksploatacines savybes.
 • Greita pagalba. Jūsų saugumas – mūsų prioritetas. Per 12 valandų pagaminsime Jums reikalingus stiklo paketus.
 • Individualūs sprendimai. Vos per 12 valandų galime pagaminti skirtingų išmatavimų ir techninių savybių stiklo paketus Jūsų langams pagal Jūsų pageidavimus.
 • Prieinamos kainos. Užtikriname, kad gausite kainos ir kokybės santykį, kuris pranoksta lūkesčius.

DUK

Kokių išmatavimų stiklo paketus galite pagaminti skubos tvarka?

Galime pagaminti tokių pačių išmatavimų stiklo paketus, kaip ir užsakius įprasta tvarka. Dydis nuo 190x400 mm iki 2700x4800 mm. Galimas maksimalus stiklo paketo storis – iki 52 mm.

Ar per vieną dieną pagaminti stiklo paketai nebus mažiau sandarūs?

Stiklo paketai nebus mažiau sandarūs. Mūsų gamybos procesas yra standartizuotas, todėl skubos tvarka pagaminti stiklo paketai savo išvaizda, sandarumu, tvirtumu, atsparumu ir saugumu niekuo nesiskiria nuo įprasta tvarka gaminamų stiklo paketų.

Kuo ypatingas stiklas padengtas selektyvine danga?

Tai yra stiklas, padengtas šilumą sulaikančia danga, sudaryta iš metalų ir metalų oksidų. Šios savybės suteikia geresnę šilumos izoliaciją Jūsų būstui.