Apie mus

Patikimi stiklo paketų gamintojai

UAB „Medalpas“ – stiklo paketų gamintojas, Lietuvoje veikiantis nuo 1994 m. Siūlome platų aukščiausios kokybės stiklo paketų asortimentą, greitai realizuojame individualius ir didmeninius klientų užsakymus, konsultuojame bei padedame rasti tinkamiausių sprendimų už optimaliausią kainą. Nuosekliai auganti bendrovės apyvarta 2022 m. siekė beveik 8 mln. eurų.

Nuo veiklos pradžios gamybos procese naudojame moderniausias technologijas ir įrengimus. Skaitmeninė stiklo raižymo įranga leidžia stiklo lakštus pjaustyti reikalingomis formomis, optimizuoti stiklo atliekų kiekį, o su kitais moderniais įrengimais galime pagaminti įvairaus dydžio stiklo paketus ir greitai realizuoti besikeičiančius rinkos poreikius. Nuolat investuojame į gamybos ir kitų veiklos procesų modernizavimą, efektyvumo didinimą, skiriame didelį dėmesį kokybei, asortimento plėtrai, ekologijai ir gamtos apsaugai, todėl klientams skirtingose šalyse galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produktų, operatyviai bei profesionaliai patenkinti jų poreikius ir suteikti vertingų konsultacijų.

Mūsų vizija: auganti, konkurencinga, aukščiausius reikalavimus atitinkanti, tarptautinėje rinkoje veikti bendrovė

Mūsų misija: rūpintis ir maksimaliai tenkinti klientų, darbuotojų bei visuomenės poreikius

Mūsų vertybės: aukščiausia kokybė, nuolatinis gamybos įrangos ir technologijų modernizavimas, patikimi partneriai bei kompetentinga komanda.

view-downtown-raleigh-north-carolina-from-street-level-hdr-image-d0ff4c353731ad11ff843abb3a68a8d6.jpg
Veiklos geografija

Gamindami aukščiausios kokybės produktus vykdome aktyvią plėtrą užsienio rinkose. Šiuo metu bendrovė eksportuoja produkciją į Baltijos šalis, Švediją, Jungtinę Karalystę ir JAV, o ateityje veiklos geografija bus toliau plečiama.

Turite klausimų?
Susisiekite su mumis

Bendrovės „Medalpas“ profesionalų komanda visada pasiruošusi atsakyti į kylančius klausimus ir suteikti aktualių patarimų. Atsiųskite mums elektroninę užklausą, kurioje būtinai nurodykite savo kontaktus, ir „Medalpas“ atstovai susisieks su jumis asmeniškai artimiausiu metu.